FAQ

 1. Ile kosztuje licznik?
  Licznik jest zupełnie darmowy, dlatego że za jego używanie płaca sponsorzy reklamy zawartej w kodzie licznika. Licznik pozostanie darmowy dopóty, dopóki nie usuniesz z kodu licznika reklamy sponsora Twojego licznika.
 2. Moja strona nie posiada wymaganego parametru PageRank(tm). Co to znaczy?
  Google przyznaje stronom parametr PageRank(tm) w zakresie od 0-10. Im wyższa wartość tego parametu tym bardziej strona jest popularna. Aby móc zainstalować nasz licznik strona powinna mieć wartość parametru PageRank(tm) co najmniej 1. Jeśli chcesz wiedzieć jaki Twoja strona posiada PageRank(tm) to możesz to sprawdzić klikając tutaj
 3. Na ilu stronach mogę umieścić licznik?
  Możesz zainstalować jeden licznik w obrębie jednego serwisu (domeny). Jeżeli posiadasz więcej serwisów, dla każdego z nich, wygeneruj nowy licznik przy pomocy formularza na stronie.
 4. Co stanie się gdy usunę z kodu licznika reklamę sponsora?
  Kilka razy w miesiącu do strony, na której umieszczony jest licznik, wysyłany jest robot sieciowy sprawdzający kod pod kątem obecności reklamy sponsora. Jeżeli zmienisz kod licznika, a w szczególności usuniesz z niego reklamę sponsora to licznik zostanie zawieszony w działaniu.
 5. Chciałbym usunąć reklamę sponsora mojego licznika zachowując licznik. Na jakich warunkach mogę to zrobić?
  Jeśli chciałbyś usunąć reklamę sponsora zachowując przy tym licznik musisz dokonać zapłaty za jego działanie w wysokości 50zł/mc. (netto)
 6. Czy licznik działa na dynamicznie generowanych stronach?
  Tak.
 7. Czy mogę używać licznika na stronach chronionych hasłem?
  Nie.
 8. Jak mogę zainstalować inne tło do mojego licznika?
  Jeżeli posiadasz tło do licznika (o wymiarach 100x20 px), które chciałbyś wykorzystać w swoim, prześlij je do nas na adres e-mail, a my postaramy się je dodać.
 9. Co zrobić gdy licznik został zablokowany?
  Jeżeli zamiast licznika pojawia się grafika z komunikatem "Licznik zablokowany" oznacza to, że nie zastosowałeś się do regulaminu usuwając link do sponsora Twojego licznika. Oznacza to także, że zliczanie odwiedzin zostało zatrzymane. Jeżeli chcesz przywrócić działanie licznika, napisz do nas (używając podstrony kontakt) podając w treści adres do strony, na której umieszczony jest licznik. Prześlemy Ci e-mail zwrotny z krótką informacją i poprawnym kodem licznika. Ponownej aktywacji licznika możesz dokonać do 30 dni od daty zbanowania. Po tym czasie licznik oraz statystyka odwiedzin zostaną usunięte z naszej bazy danych. Możesz oczywiście wygenerować nowy kod licznika i umieścić ponownie na stronie.

Zajrzyj do naszego katalogu